Šetříme váš čas... 

Potřebuje váš záhon, vaše zahrádka, zahrada, park či krajina pomoc odborníka? V tom případě vám rádi nabídneme naše služby. Při projektování a realizaci dbáme na to, aby naše práce korespondovala se stylem stavební architektury, zapadala do okolní krajiny, byla funkční, měla správné proporce, působila vyváženě a především splňovala Vaše představy a požadavky.

Nezávazně nás kontaktujte a vytvoříme Vám cenovou nabídku.

Objednávky

Pro více informací volejte: 777 888 315

Zahrady a veřejná zeleň

Nabízíme realizaci zahrad a sadovnických úprav včetně výměr, osazovacího plánu a navazující rozvojové péče.

Zemní práce

Provádíme hrubé a jemné terénní úpravy, modelace terénu včetně dodávky a rozprostření zahradních zemin a substrátů

Závlahové systémy

Realizujeme závlahové systémy. Jejich komplexní řešení včetně instalace a údržby. Dále provádíme jarní přípravu a též zazimování závlahového systému.

Trávník

Každý trávník má svou funkci - volte podle ní i travní směs. Máme zkušenosti, jak s výsevem trávníku, tak i s pokládkou travního koberce

Výsadba

Základem každé zahrady jsou rostliny - stromy, keře, záhonové květiny. Každá rostlina má své specifické požadavky, ke kterým je nutné při výsadbě přihlížet.

Údržba zahrad

Zajištujeme komplexní údržbu soukromé, firemní či veřejné zeleně, aby neztratila svůj lesk a půvab.

Projekce

Po vyslechnutí Vašich požadavků, představ a zjištění reálných možností na konkrétním místě uděláme obvykle 2 studie, které Vám pro lepší představivost předvedeme v podobě pohledů na jednotlivé části zahrady a 3D video průchodu Vaší příští zahradou.

Zahrady na míru

Máte již hotový projekt a nebo jasnou představu jak vaše zahrada má vypadat, ale sami to nezvládnete? Pak vám velice rádi pomůže vše uvést k životu a dlouhodobě se vám o zahradu starat, tak aby vám přinášela potěšení.

Terénní úpravy

Připravíme hrubé a jemné terénní úpravy, modelace terénu včetně dodávky a rozprostření zahradních zemin a substrátů. 

Závlahové systémy

Důvodem realizace závlahových systému v dnešní době je efektivita zavlažování zahrady, ekonomická úspora a hlavně časová úspora. Dnešní automatické systémy a řízení zavlažování vše udělají za vás.

Napište nám a my vám poradíme

inea@inea.cz